Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.


VERKOOP BINNENDIENST


Annegrit Bouwmans

Annegrit Bouwmans

Commercieel Manager Binnendienst

E: Annegrit.bouwmans@paperart.nl
T: +31 164 685153
Femke Franken

Femke Franken

Medewerker verkoop binnendienst

E: femke.franken@paperart.nl
T: +31 164 685153
Josefine de Jong

Josefine de Jong

Medewerker verkoop binnendienst

E: josefine.dejong@paperart.nl
T: +31 164 685153


VERKOOP BUITENDIENST


Rene Smit

Rene Smit

Regio Zuid-Holland

T: +31 164 685153
E: rene.smit@paperart.nl
Laurette Leegwater

Laurette Leegwater

Regio Noord-Holland

T: +31 164 685153
E: laurette.leegwater@paperart.nl
Dennis Verhagen

Dennis Verhagen

Regio Zuid-West Nederland

T: +31 164 685153
E: dverhagen@paperart.nl
Rob Rosner

Rob Rosner

Regio Midden-Oost Nederland

T: +31 164 685153
E: rob.rosner@paperart.nl
Bernard Lamers

Bernard Lamers

Regio Zuid Nederland

T: +31 164 685153
E: bernard.lamers@paperart.nl
Roy Simons

Roy Simons

Regio Zuid-Zuid Nederland

T: +31 164 685153
E: roy.simons@paperart.nl
Arina Schingenga

Arina Schingenga

Regio Noord Nederland

T: +31 164 685153
E: arinaschingenga@hotmail.com
Ludwig van der Linden

Ludwig van der Linden

Regio België

INKOOP, FINANCE P&O & BOEKHOUDING

Bart Leeuwangh

Bart Leeuwangh

Inkoop

T: +31 164 685153
E: bart.leeuwangh@paperart.nl
Simone Wijckmans

Simone Wijckmans

P&O en boekhouding

T: +31 164 685153
E: simone.wijckmans@paperart.nl
Elize Claessens

Elize Claessens

Controller

T: +31 164 685153
E: elize.claessens@paperart.nl
Aan het laden
Aan het laden